اس ام های خنده دار جدید

یه نفر داشته توی دریا غرق میشده، بلند بلند داد میزده: کمک، من شنا بلد نیستم! 

حیف نون داشته رد میشده میگه: حالا منم تنیس بلد نیستم، باید داد بزنم؟ ????????‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ 

داشتیم تلویزیون میدیدم اخبار گفت یه بچه ۱۰ساله کلي اختراع کرده بابام یه نگاه بهم کرد گفت تو چند سالته؟ 

بابابزرگم برگشت گفت خودت چند سالته؟ 

هیچي ديگه تلویزیونو خاموش کردیم.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شب عروسی ، داماد سرشو میزاره رو شونه عروس و گریه میکنه ????????????????

عروس میگه عزیزم چرا گریه میکنی

داماد میگه تالار پر از دخترای قشنگ بود،،،من خیلی عجله کردم،،خاک برسرم????????????????

پیامک خنده دار

************************************************************************** جفر با اصغر دعوا میکرده . یکی میاد جداشون کنه، ازشون میپرسه دعوا سر چیه؟ اصغر میگه: ساعت دیواری خونه رو آوردم بم، این جفر وایساده روش میگه بگو من چندکیلو ام؟????‍♀???? آخه بابا وقتی این باطری نداره من چه جوری بگم چند کیلویی؟! ???????????? ************************************************************************** ﺳﺮ ﭼﻬﺎﺭ ﺭﺍﻩ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﭽﻪ ﮔﻔﺖ : ﻋﻤﻮ ﺍﺯﻡ گل ﻣﯿﺨﺮﯼ؟ ﻣﻨﻢ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﺎ ﯾﻪ ﭘﻨﭻ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺩﺍﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ عمو ﻫﻤﺸﻮ ﺑﺪﻩ . . . ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﻋﻤﻮ ﺷﺎﺧﻪ ﺍﯼ هَفت تومنه !! ???????????? ************************************************************************** رفتم خاستگاری: دختره گفت ماشین داری؟ گفتم آره دوتا یکی مال خودمه یکی مال مادرمه که اونم بیشتر اوقات من استفاده میکنم دختره چشاش گرد شد گفت ماشینتون چیه؟ گفتم مال خودم ریش تراش مال مادرم لباسشویی  خانوادگی تا در خونه دنبالمون کردن .????????????????

جوک خنده دار

بابام اومده تو اتاقم  گفت: چشات چرا قرمزه  گفتم همونجا وایسا وقتی سبز شد حرکت کن با چوب افتاد دنبالم???? ************************************************************************** دارم به اون مردی فکر میکنم که 
کل ماه رمضان به زنش میگفت میرم مسجد ???? دعای ابوحمزه ثمالی و واسه سحر برمیگشت ???? خونه❗️
امسال به چه بهونه ای میپیچونه‼️ ************************************************************************** یه بچه رو به زور بابا و مامانش وادار به نماز خوندن می کنن . ????
بعد می بینن نشسته داره همین جوری دعا می کنه .????  میرن گوش میدن می بینن میگه: 
خدایا اینا من رو بزور وادار کردن نماز بخونم،  تو خودت قبول نکن????????
************************************************************************** دوستان خوبی بدی از من دیدین حلالم کنید.
پرایدمو فردا تحویل میدن????????‍♂????

پیامک طنز

************************************************************************** همینکه تو ماه رمضون خوابگاه نیستیم 

که مجبور باشیم ساعت چهار صبح بریم ناهار فردا رو بگیریم باید از کرونا بسی متشکر باشیم???????? ************************************************************************** ولی انصافا این ماسک زدن بر اثر کرونا، چقد درک مارو از زیبایی افراد 
عوض کرد، من الان تازه فهمیدم ناصر ،قصاب محله مون چه چشمای خمار و جذابی داره???????? ************************************************************************** وقتی به مهمون میگیم حالا کجا به این زودی؟

خیلی لحظه های پر استرسیه چون تعارف الکی می تونه یه شام هم بندازه گردنتون????????

وبلاگ جوک و طنز ************************************************************************** ,میگه ,خنده ,گفتم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

3D Boy گروه پژوهشی و صنعتی پارسیان آریان همه چیز درباره جواهرات انجمن علمی مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی دیجیتال مارکتینگ مقاله فلزیاب